Nüshet Efendi Sok. No:70 D:9 Kadıköy
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0850 346 7969

Bİz Kİmİz?

Vizyonumuz

Proje yönetimi konusunda Eğitim ve Danışmanlık sektöründe hizmet anlayışını en üst seviyede tutarak sosyal sorumluluk ve istihdam sağlama görev bilinciyle daha iyi hizmet sunarak en çok tercih edilen kurum olmak.

Misyonumuz

Ceyhun HÜRCAN Proje-Eğitim ve Danışmanlık İnşaat sektöründe bir firmadan beklenen 3D teknolojisini daha doğru daha başarılı ve üst seviyelerde kullanarak BIM konusundaki faaliyetlerimizi sunmak için kurulmuş bir Danışmanlık firmasıyız.

Hedeflerimiz

Proje-Eğitim ve Danışmanlık konuları dahilinde 3D BIM projeleri yaparak teknolojik gelişmeleri takip etmek ve paylaşımcı bir kurum olmak. Danışmanlık başta olmak üzere tercih edildiğimiz kurum ve kuruluşlarda bilgi birikimimizi paylaşmak uzmanlık alanlarımız la ilgili konularda verimli çalışmalar innovatif çözümler ve özel yazılımlar yaparak katkıda bulunmak.

Hakkımızda

Oldukça genç ve dinamik bir ekipten oluşan Ceyhun HÜRCAN Proje- Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, 2015 yılından beri faaliyet göstermekte olup; yıllar içerisinde kadrosunu daha çok kuvvetlendirerek, Global dünyanın gelişen 3D Teknolojisini daha doğru, daha başarılı ve üst seviyelerde kullanarak BIM konusunda ki faaliyetleri sunabilmek için kurulmuş bir Eğitim ve Proje Danışmanlık firmasıdır.

Bir sonraki çalışmanızda profesyonel bir ekiple mi çalışmak istiyorsunuz?