Nüshet Efendi Sok. No:70 D:9 Kadıköy
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
0850 346 7969

BIM Hİzmetlerİmİz

BIM Danışmanlığı

3D inşaat projenizin tüm aşamalarında hem sizin hem de paydaşlarınızın MEP süreci takip ve müellifliğini gerçekleştiriyoruz.

BIM MEP Projelendirme

Yapı MEP sisteminin doğru şekilde yapılabilmesi ve çalışması için diğer sistemler ile entegre ve kontrol sağladığımız, LOD Sistemi ve Metraj alımlarını Mekanik-Elektrik olarak gerçekleştiriyoruz.

BIM Uygulama Planı Hazırlama

Yapı bilgi sisteminin en önemli unsuru BİLGİ dir. Bım Uygulama Planı (BEP) ulusları düzeyde MEP olarak hazırlıyor ve Danışmanlık verdiğimiz firmalara rota gösterici oluyoruz.

BIM Yazılım Eklentileri

BIM Revit veya Navisworks için sıklıkla ilave özelliklere ihtiyaç duyarız. Kullanıcı veya firmanıza sıklıkla kullandığı özel konuları eklenti haline getirebiliriz.

3D ve 4D Simulasyon

BIM için gelişmekte olan konuları takip ediyor, Sizler için Güncel kısımları daha kullanışlı ve özel animasyon döngüsünde büyüleyici bir şekilde sunuyoruz.

VR & AR

Gelişen Global dünyada Proje ve Danışmanlığın hangi aşamaya geldiğini görmek için Bizimle iletişime geçin.

BIM Family Üretme

Firmanızın Eski Kütüphanesi fark etmeksizin, Revit ortamında firmanızın önceki çizimlerini 3D olarak hazırlıyoruz. Bu konuda çok iddialıyız.

BIM Proje Kontrollüğü

BIM MEP konularında ulusları çalışmaların bizler(TR) ve şantiyeler için uyarlanmış hallerinizi projenizin ihtiyaçlarına yönelik çeklist ve kontrollüğünü sağlıyoruz.

BIM Sismik Projelendirme

Mekanik ve Elektrik Projelerde LOD seviyesine uygun olarak Yönetmeliğe uygun sismik konularını Projenize 3D MEP olarak işliyor ve Simülasyonlarını hazırlıyoruz.

Bir sonraki çalışmanızda profesyonel bir ekiple mi çalışmak istiyorsunuz?